نقل و انتقال درون استانی - اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان

تعداد افراد روی خط : 5
تعداد تقاضاهای ثبت شده : 5328
 
توجه فرمایید : تمامی عملیات انجام شده در سیستم به صورت اتوماتیک ثبت و بایگانی می گردد.
بخش های سامانه
اطلاعیه ها
 
 
 
 
 
 
در این بخش ، امکان ثبت و ویرایش فرم تقاضا فراهم می باشد . تا زمانی که مهلت زمانی ارسال فرم های تقاضا باقی باشد یا اینکه پرونده شما توسط مسئولین بررسی نگشته باشد ، امکان ورود مجدد و ویرایش اطلاعات موجود است . اما در صورت پایان مهلت زمانی ، این بخش سیستم بسته می گردد و یا در صورت بررسی فرم شما توسط مسئولین ، از ورود شما به بخش ویرایش و تغییر اطلاعات به صورت اتوماتیک جلوگیری به عمل می آید .
 
در این بخش ، امکان نمایش فرم تقاضا و پیگیری روند بررسی پرونده توسط مسئولین فراهم می باشد . همچنین چنانچه مسئولین مناطق و یا اداره کل برای شما پیام یا اطلاعیه ای ارسال کرده باشند ، امکان مشاهده آنها در این بخش می باشد .
 
در این بخش نتیجه درخواست نقل و انتقال شما نمایش داده می شود . در صورتی که نتایج اعلام گردند این بخش از سیستم فعال گشته و شما نتیجه درخواست خود را به صورت یک کارنامه کشوری مشاهده می نمایید .
 
 

قابل توجه متقاضیان محترم نقل وانتقالات درون استان

با احترام، به اطلاع می رساند نتایج نقل وانتقالات داخل استان بر روی سایت :   

   ( SB.Enteghalat.com )

قرار گرفته ،  لذا متقاضیان محترم می توانند وارد سایت مذکورشده و با وارد نمودن نام شهرستان /منطقه محل خدمت و کد پرسنلی نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند. ضمناًَُ چنانچه افرادی به نتیجه خود معترض می باشند ازتاریخ 95/6/4  لغایت 95/6/7  می توانند درخواست خود را به اداره محل خدمت ارائه تا مطابق بخشنامه شماره 4900/71457/214 -95/6/3 مورد رسیدگی قرار گیرد.

با تشکر : اداره اموراداری وتشکیلات / کارشناسی نقل وانتقالات
قابل توجه متقاضیان محترم انتقالات درون استان
باسلام و احترام
پیرو مکاتبات انجام شده با شورای پزشکی در خصوص اعلام نتایج کمیسیون پزشکی حداکثر تا مورخه 95/5/15  متاسفانه تاکنون نتیجه ای به این اداره کل اعلام نگردیده که بر اساس پیگیری های انجام شده مقررگردید تا پایان مردادماه نتایج پزشکی اعلام گردد. لذا بمحض وصول  نتایج پزشکی و وارد نمودن امتیاز افراد تائید شده در سامانه ، نتایج انتقالات درون استانی بر روی سایت SB.Enteghalat.Com قرار خواهد گرفت .

باتشکر: اداره اموراداری وتشکیلات استان -کارشناسی نقل وانتقالات
قابل توجه متقاضیان محترم انتقالات درون استان
باسلام و احترام
پیرو مکاتبات انجام شده با شورای پزشکی در خصوص اعلام نتایج کمیسیون پزشکی حداکثر تا مورخه 95/5/15  متاسفانه تاکنون نتیجه ای به این اداره کل اعلام نگردیده که بر اساس پیگیری های انجام شده مقررگردید تا پایان مردادماه نتایج پزشکی اعلام گردد. لذا بمحض وصول  نتایج پزشکی و وارد نمودن امتیاز افراد تائید شده در سامانه ، نتایج انتقالات برون استانی بر روی سایت SB.Enteghalat.Com قرار خواهد گرفت .

باتشکر: اداره اموراداری وتشکیلات استان -کارشناسی نقل وانتقالات
سلام علیکم
قابل توجه متقاضیان محترم

زمان ثبت نام انتقال درون استانی  از ساعت 24  مورخ  95/4/24 به اتمام رسیده است .

باتشکر اموراداری استان
بسمه تعالی
باسلام وآرزوی قبولی طاعات وعبادات
متقاضیان محترم توجه داشته باشند که هر متقاضی می تواند تا 14 اولویت را در سیستم بعنوان مقاصد انتقال انتخاب نماید.

باتشکر-اداره اموراداری وتشکیلات استان -کارشناسی نقل وانتقالات
باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

ضمن عذر خواهی از اشکال بوجود آمده در  سایت نقل وانتقالات درون استان  و صبر وتحمل متقاضیان محترم ، اعلام می گردد  سایت از هم اکنون باز مبباشد و همکاران  می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ضمنا شیوه نامه و آخرین اصلاحیه جداول نیاز نیروی انسانی شهرستان و منطقه بر روی سایت قرار گرفته تا قبل از ثبت نام متقاضیان محترم مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
باتشکر
باسلام و قبولی طاعات وعبادات
به اطلاع می رساند در هنگام تکمیل فرم امتیازبندی از وارد نمودن امتیاز خودداری گردد وتنها سال و ماه را وارد نمائید امتیاز مربوطه را سیستم محاسبه می نماید .از متقاضیانی که قبلا ثبت نام نموده و امتیاز وارد نموده اند درخواست می گردد مجددا وارد سیستم شده و پس از انتخاب گزینه ویرایش نسبت به اصلاح اقدام و سپس پرینت گرفته شده را به اداره محل خدمت ارسال نمایند. 
باتشکر : اداره اموراداری وتشکیلات استان -کارشناسی نقل وانتقالات  
بسمه تعالی
باسلام واحترام خدمت همکاران متقاضی انتقال درون استانی و عرض تبریک بمناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان

به اطلاع متقاضیان محترم می رساند بدلیل اشکالات فنی و اصلاح جداول نیاز و عدم نیاز بمدت 48 ساعت سایت نقل وانتقالات بسته خواهد بود. متقاضیان محترم توجه داشته باشند باتوجه به اینکه مهلت ثبت نام تا تاریخ 95/4/24 می باشد لذا نگرانی از بابت این قضیه نداشته باشند. انشاالله بمحض رفع اشکال مراتب از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.
باتشکر: کمیته برنامه ریزی استان
باسلام واحترام خدمت متقاضیا ن محترم نقل وانتقال درون استان


همکاران محترم متقاضی انتقال درون استانی قبل از ثبت نام موارد ذیل مد نظر قرار گیرد.
1-برای دریافت کد رمز به اموراداری شهرستان /منطقه محل خدمت خود مراجعه و نسبت به دریافت کد رمز اقدام ، سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
2-توجه داشته باشند قبل از ثبت نام بدقت شیوه نامه را مورد مطالعه قرار داده و سپس وارد سامانه شده و ثبت نام نمایند.
3-با توجه به اینکه مهلت ثبت نام تا تاریخ 95/4/24 می باشد لذا عجله ای برای ثبت نام نداشته باشند.
4-توجه داشته باشند با رشته اصلی خود ثبت نام نمایند چرا که اگر با رشته دیگری ثبت نام نمایند و حتی اگر انتقال شوند انتقال لغو می گردد.

منتظر اطلاعیه های بعدی نیز باشید.

با تشکر : اداره امور اداری وتشکیلات استان -کارشناسی نقل وانتقالات